رقابت برای داشتن یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی با پیچیدگی‌های بسیاری همراه است. برندها برای معرفی محصولات و خدمات خود، روش‌های متفاوتی را در یک رقابت فشرده آغاز کرده‌اند. شما برای موفقیت برند خود چه راهی را انتخاب کرده‌اید؟

«تکنوتا» به عنوان یک رسانه تاثیرگذار، فرصت های بی نظیری را برای شما فراهم کرده است.

رزرو بنر تبلیغاتی:

بنرهای تبلیغاتی تکنوتا در ابعاد استاندارد و در مکانی مناسب در دید مخاطب قرار می گیرد تا بهترین عملکرد را برای مشتری تضمین کند.

مشخصات بنر

بنرهای تبلیغاتی تکنوتا باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دلیل عدم پشتیبانی از مرورگرهای مختلف برای فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی شوند، اما می توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار تکنوتا قرار دهید.

  • انتهای بنرهای متحرک باید ۶ ثانیه ثابت شود.
  • اندازه بنرها ممکن است نسبت به اندازه اصلی خود بسته به محل قرارگیری آنها تغییر کند.

فضاهای تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب سایت های ایرانی که اغلب بنرهای تبلیغاتی را در مکان های مخفی یا دور از دید کاربران قرار می دهند و یا انبوهی از بنرها را در کنار یکدیگر قرار می دهند، تکنوتا بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان ها در دید مخاطب قرار می دهد. ابعاد بنرها نیز استاندارد در نظر گرفته می شود تا از طراحی بنر مناسب اطمینان حاصل شود.

رزرو رپورتاژ آگهی

رزرو رپورتاژ آگهی به شما این امکان را می دهد که محصول یا سرویس خود را به جامعه مخاطب تکنوتا معرفی کنید و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. این رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات تکنوتا در سایت قرار می گیرد.

شرایط رپورتاژ آگهی برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص استفاده می شود. این مقالات تبلیغاتی همیشه در لیست مطالب و آرشیو سایت باقی می ماند و شما همواره ریفرال از تکنوتا را خواهید داشت.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نوشته می شود. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم تکنوتا نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است.

برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل نیاز است. برای مشاهده آگهی‌های منتشر شده در تکنوتا به شاخه‌ی کسب و کار مراجعه کنید.

جهت اطلاع از شرایط همکاری، با شماره تلفن ۰۹۳۵۳۶۵۰۲۲۸ در تلگرام یا واتساپ تماس بگیرید.