ریلمی

در اینجا اخبار، تاریخ رونمایی و مشخصات کلیدی گوشی‌های ریلمی / Realme گردآوری شده‌اند. با جدیدترین نسخه‌ها و ویژگی‌های گوشی‌های ریلمی آشنا شوید.

جدیدترین اخبار ریلمی

گوشی جدید ریلمی در TENAA رویت شد

ریلمی اخیرا اعلام کرده است که ریلمی 13 پرو و ​​13 پرو پلاس را در 30 جولای رونمایی خواهد شد و بزودی باید شاهد رونمایی آنها باشیم.

توسط رحیمه جهاندار

گوشی ریلمی ۱۳ پرو در Geekbench رویت شد

انتظار می رود ریلمی از سری گوشی های هوشمند ریلمی 13 پرو اواخر این ماه در هند رونمایی کند.

توسط رحیمه جهاندار

گوشی ریلمی GT 6 در نهایت به چین رسید

ریلمی GT 6 روز چهارشنبه در چین رونمایی شد، یک گوشی رده بالا و قدرتمند که از طراحی متفاوتی نسبت به نسخه جهانی بهره می برد.

توسط رحیمه جهاندار

ویژگی های کلیدی گوشی ریلمی GT 6 لو رفت

گوشی ریلمی GT 6 قرار است در تاریخ 7 جولای به طور رسمی در بازار چین عرضه شود، مدلی پرچمدار که ویژگی های بزرگی ارائه می دهد.

توسط رحیمه جهاندار

گوشی ریلمی GT 6 با یک باتری ۵۸۰۰ میلی آمپرساعتی همراه است

ریلمی نمایشگر تخت 1.5K با پنل 8T LTPO BOE S1، حداکثر روشنایی 6000 نیت را برای گوشی ریلمی GT 6 پرچمدار بعدی تایید کرده است.

توسط رحیمه جهاندار

تیزر گوشی ریلمی ۱۳ پرو قبل رونمایی منتشر شد

ریلمی به عنوان جانشین سری ریلمی 12 پرو، معرفی گوشی‌های هوشمند جدید سری ریلمی 13 پرو را قبل از رونمایی آنها آغاز کرده است.

توسط رحیمه جهاندار

گوشی ریلمی ۱۳ پرو پلاس به تاییدیه FCC رسید

شرکت ریلمی در نظر دارد بزودی گوشی هوشمند میان رده جدید ریلمی 13 پرو پلاس خود را معرفی کند و اکنون این مدل موفق به کسب تاییدیه FCC شد.

توسط رحیمه جهاندار

گوشی ریلمی C61 با استاندارد IP54 رونمایی شد

گوشی ریلمی C61 اقتصادی امروز به طور رسمی معرفی شد. این گوشی دارای فریم فلزی بوده و یکی از اولین گوشی های سری ریلمی C با استاندارد IP54 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب است.

توسط رحیمه جهاندار

ریلمی V60 و V60s در لیست TENAA ظاهر می شوند

به نظر می رسد ریلمی در حال آماده شدن برای عرضه دو گوشی جدید تحت سری V در چین است. این گوشی‌های هوشمند با نام‌های Realme V60 و V60s در مواد تبلیغاتی و لیست TENAA ظاهر شده‌اند که مشخصات و طراحی آن را تایید می‌کند.

توسط حسانه حدادی

گوشی ریلمی C61 با ۶ گیگ رم در گوگل پلی کنسول دیده شد

پیشتر بود که گشوی ریلمی C61 تاییدیه GCF را دریافت کرد و پیش از این نیز گواهی های NBTC، BIS و FCC را بدست آورد. اکنون همین مدل در گوگل پلی کنسول دیده شد.

توسط رحیمه جهاندار

مشخصات دوربین و نمایشگر ریلمی GT6 تایید شد

ریلمی GT6 را در 20 ژوئن رونمایی خواهد شد و امروز، ما برخی از جزئیات را مستقیماً از سازنده دریافت کردیم.

توسط رحیمه جهاندار

ریلمی ۱۳ پرو پلاس با دوربین پریسکوپی همراه است

انتظار می رود ریلمی به زودی از سری ریلمی 13 پرو و Realme GT 6 رونمایی کند. یک افشاگر قابل اعتماد Digital Chat Station چند پست Weibo منتشر کرده است تا جزئیات کلیدی هر دو گوشی را فاش کند.

توسط رحیمه جهاندار